Morze Góry Jeziora
Region Województwo Miasto Branża

Polecane miejsca

zobacz wszystkie

Aktualności

powrót
17.12.2012

Prezent ślubny na Boże Narodzenie

Twoi znajomi biorą ślub w Boże Narodzenie? Wybierasz się na wesele w Noc Sylwestrową? Mamy dla Ciebie pomysł na prezent ślubny. Podarujesz  w prezencie emocje i przeżycia, a nie kolejny element wyposażenia kuchni czy łazienki. To prezent doskonale dopasowany do terminu ślubu, a przy tym pomysłowy.
I wyjątkowo prosty do kupienia - wystarczy 5 minut Twojego czasu.
 

Zaproszenie na bal karnawałowy w strojach ślubnych After Wedding Party.

 

Para, której zrobisz prezent będzie świeżo po ślubie, nadal w atmosferze zabawy i radości. Stroje ślubne będą wciąż świetnie pasowały. Zapraszając ich na bal After Wedding Party, podarujesz im okazję beztroskiej zabawy. To druga szansa, by celebrować ślub. Tym razem we dwoje, bez gości, za to wśród innych zakochanych i roztańczonych par.

A może kupisz bilety w prezencie żonie lub mężowi? Masz do wyboru dwa miasta, w których odbywa się impreza: Warszawa i Wrocław.

Możliwe, że jeszcze nie słyszałeś o balu After Wedding Party. Przeczytaj o nim na stronie internetowej www.awp.wroclaw.pl oraz www.afterweddingparty.pl. Obejrzyj galerie zdjęć  i relacje w mediach z poprzednich edycji imprezy.

Bal karnawałowy After Wedding Party jest skierowany do ludzi z fantazją i z pewnym dystansem do rzeczywistości. To nie powtórka z wesela, to zabawa z mężem/żoną w strojach, w których wzięli ślub i których nie zakładają w żadnych innych okolicznościach.

 A tak przy okazji, to nie wpadliśmy sami na pomysł dawania zaproszeń na After Wedding Party w prezencie na Boże Narodzenie. To nasi klienci nam go podsunęli. Już dwa lata temu pojawiły się pierwsze zamówienia biletów specjalnie na prezent gwiazdkowy. A w ubiegłym roku dzieci kupiły rodzicom bilet na bal z okazji .... 30 rocznicy ślubu. Prawdziwe chapeau bas ! Kapelusz z głów.

AWP Warszawa - 02.02.2013

 

AWP Wrocław - 09.02.2013


 

Copyright © Ślub ze snów
Projekt i realizacja: Me & My Friends